+38 (067) 225 5530

Beta тестування

| Sitelink

Послуга:
Тестування нового програмного забезпечення Sitelink, обробка BIM-моделей, оцінка поведінки користувачів, робота над покращенням воркфлоу, тестування інтеграції з іншими програмними забезпеченнями.
● США● 2023 - 2024

Illustration

Sitelink - це програмне забезпечення, яке дозволяє швидко та легко відтворювати BIM-моделі на будівельному майданчику у масштабі 1:1 у доповненій реальності.

Illustration

Переваги роботи з Sitelink для девелопера

Економія часу та ресурсу

Sitelink допомагає уникати додаткових запитань, непорозумінь, перероблення, дорогих помилок та пришвидшує затвердження RFI.

Швидка комунікація

За допомогою Sitelink інженери проєкту можуть одразу повідомляти про проблеми на об'єкті, додавши їх до свого RFI або продемонструвати команді під час відеодзвінка у реальному часі.

Підвищена чіткість QA/QC

Команда VDC співпрацює з інженерами, які знаходяться на об'єкті та отримують актуальні дані через 3D-сканування, анотації та коментарі. На заміну передають моделі для перевірки рішення на місці, що забезпечує кращу якість робіт та оптимізує використання ресурсів.

Отримайте безкоштовний доступ до Sitelink

Sitelink доступний безкоштовно до грудня 2026 року для всіх комерційних архітектурних, інженерних та будівельних компаній, які відбудовують Україну